RSS    - Inzerce -

Aktuality

Mobilní operátoři v ČR

Vybíráte mobilního operátora? Vytvořili jsme pro vás mapu mobilních operátorů v ČR a podívali se podrobněji na jejich nabídky. Který je pro vás ten nejvýhodnější?

Volání zdarma přes Android

Stále hledáte způsoby, jak telefonovat velmi levně nebo dokonce zdarma? Pokud vlastníte chytrý mobilní telefon s operačním systémem Android, máme pro vás řešení. Volejte přes internet a snižte své telefonní účty na minimum. Jak na to?
Pokud jste si spočítali, že možnosti neomezeného mobilního volání, které dominantní mobilní operátoři představili na jaře letošního roku, pro vás nejsou [...]

Levné volání do všech sítí

Ze všech stran jsme dnes a denně zavaleni marketingovými nabídkami lákajícími na levné volání. Když se pak na některou z nich necháme nalákat, může se však stát, že budeme měsíčním vyúčtováním za telefon nemile překvapeni. Nabídky levného volání totiž často platí pouze pro volání do „domácí“ sítě mobilního operátora. Jak si zajistit skutečně levné volání do [...]

Levné volání bez smlouvy. Již od 0,79 Kč/min!

I když se může zdát, že bez dlouhodobého smluvního úvazku si u žádného mobilního operátora dnes už nezatelefonujete, ve skutečnosti lze u kteréhokoli z nich bez problémů získat volání bez smlouvy. Jaké má výhody a proč by vás mělo zajímat?
I když to na první pohled vypadá, že mobilní operátoři nabízejí dnes svým zákazníkům za každou cenu [...]

Levné volání pro seniory. Pořiďte jim pevnou linku s VoIP

Vybíráte možnosti levného volání pro své prarodiče? Co takhle jim zřídit klasickou pevnou linku? S moderní VoIP technologií můžete svým příbuzným zprovoznit funkční telefonní linku za minimální ceny a v podobě, na kterou byli celý život zvyklí.
Na první pohled by se mohlo zdát, že pevné linky v domácnostech nikdo nepostrádá a že pevná linka má dnes již své [...]

Volání zdarma i bez Platí to Kvído

Jednou z možností pro volání zdarma přes mobilní telefon či pevnou linku je služba Platí to Kvído, kterou nabízí společnost O2. Protože má však Platí to Kvído několik zásadních nevýhod, prozradíme vám, jak volat zdarma i bez této služby.

Co je služba Platí to Kvído
Ve zkratce jde o to, že společnost O2 nabízí jednu minutu volání [...]

VoIP brána WELL ATA 172 – Volejte zdarma přes pevnou linku!

Pokud jste slyšeli o technologii VoIP (volání přes internet) a chcete to také zkusit, přinášíme právě pro vás informace, jak na to. S připojením k internetu a obyčejným starým telefonním přístrojem analogové pevné linky můžete nyní volat zcela zdarma.
Není v tom žádný trik, ani skrytý poplatek.  Pokud budete volat v rámci VoIP sítě, jsou veškeré hovory naprosto zdarma. [...]

VoIP v počítači: softwarový telefon X-Lite

Technologie volání přes internet (VoIP) jednoduše nabízí možnost velice levného volání pro každého, v případě volání uvnitř VoIP sítě pak dokonce volání zdarma. Stačí k tomu jen připojení k internetu, účet o VoIP operátora a speciální VoIP telefon. Jak s voláním zdarma nejjednodušeji začít?
Vysokorychlostní připojení k internetu, potřebné k volání přes internet, je dnes již ve většině kanceláří a domácností naprostou [...]

Levné volání s VoIP – ušetřete za telefon tisíce korun ročně!

Zdá se vám, že platíte každý měsíc příliš vysoký účet za telefon? Využijte možnosti, které vám nabízí VoIP, neboli volání přes internet, a můžete platit měsíčně i řádově nižší částky, než jste byli dosud zvyklí. Volání přes internet vám může ušetřit stovky, či až tisíce korun měsíčně.
Žádný mobilní operátor vám nedá nízké minutové sazby, aniž [...]

Firemní volání přes VoIP. Proč o něm uvažovat a jak začít?

Snižování nákladů je ve velkých, středních i malých společnostech horkým tématem dneška. Možností k ušetření bez výraznějších kompromisů sice mnoho není, avšak jednou z oblastí, se kterou se opravdu něco dělat dá, je účet za telefon. Nehledejte výhodnější tarif konkurenčního mobilního operátora, přejděte k VoIP operátorovi! Jak na to?
Zkratka VoIP je akronym pro Voice Over Internet Protocol, [...]