Kam můžete volat zdarma?

Volání zdarma opravdu existuje. Nejde o žádný marketingový podvod se skrytými poplatky. Zavedete-li si do svého bytu či kanceláře VoIP linku, můžete díky telefonování přes Internet volat na statisíce telefonních čísel zcela zdarma. Jedná se o telefonní čísla v rámci VoIP sítě, kterých jsou dnes v ČR v provozu již statisíce.

Volání z jedné VoIP telefonní linky na druhou je zcela zdarma a zcela neomezené. Není v tom žádný háček. Vše, co musíte mít, je speciální VoIP telefon a kvalitní připojení k internetu. Telefonování přes Internet s VoIP lze provozovat i na mobilním telefonu.

Stačí  jen aktivovat účet u VoIP operátora. To vše z domova, aniž byste museli kamkoli chodit a cokoli podepisovat. Předním českým poskytovatelem telefonování přes Internet je VoIP operátor FAYN. Více informací o jeho nabídce naleznete na webové prezentaci http://www.fayn.cz/tarify/nebo volejte na telefonní číslo 910 25 25 25 pro další podrobné informace a jakékoli dotazy.

Kromě volání zdarma na statisíce čísel v rámci VoIP sítě lze přes Internet telefonovat samozřejmě i na standardní telefonní čísla mobilních operátorů O2T-Mobile a Vodafone či na pevné linky. Přenosu signálu hovoru nikoli skrze telefonní dráty či mobilní sítě, nýbrž skrze síť Internet, umožňuje až neuvěřitelně levné volání a to vše bez pravidelných měsíčních paušálů.

Zřízení VoIP linky je opravdu velice jednoduché a zvládne ho každý. Máte-li doma kvalitní připojení k internetu, stačí k němu pouze napojit VoIP telefonní přístroj a můžete volat. Nic víc na tom opravdu není. Není zapotřebí žádných speciálních technických znalostí, dokonce není zapotřebí ani počítač. Volání přes Internet je opravdu pro každého.