Volejte opravdu zdarma!

Volání zdarma na statisíce telefonních čísel bez jakýchkoli omezení. Není v tom žádný trik, podvod, ani skryté poplatky. Stačí si jednoduše zřídit VoIP telefonní linku a pak již lze v rámci VoIP sítě volat na všechny VoIP telefonní stanice zcela zdarma po libovolně dlouhou dobu.

Telefonování přes Internet s VoIP lze provozovat kdekoli, kde je dostupné kvalitní připojení k internetu, ať již jde o kabelové připojení, mobilní připojení či bezdrátová wi-fi. VoIP linka se proto hodí jak do kanceláří, tak do domácností.

Kromě volání zdarma na statisíce čísel v rámci VoIP sítě lze přes Internet telefonovat samozřejmě i na standardní telefonní čísla mobilních operátorů či na pevné linky. Do sítí O2, T-Mobile a Vodafone se sice nejedná o volání zdarma, nicméně díky přenosu signálu hovoru přes Internet je toto volání až neuvěřitelně levné a to vše bez pravidelných měsíčních paušálů.

Volání přes Internet nově funguje i na mobilním telefonu. Stačí mít chytrý mobil a kvalitní připojení k internetu (mobilní 3G či již výše zmíněná Wi-Fi) a můžete začít volat zdarma i na mobily. Po nainstalování můžete aktivovat softwarového klienta, který zajistí, že telefonní hovory nebudou přenášený skrze mobilní síť a váš mobilní operátor vám je proto vůbec nebude účtovat. Budete-li pak volat někomu na VoIP telefon, půjde o volání zcela zdarma.

Předním poskytovatelem telefonování přes Internet v ČR je operátor FAYN. Na oficiálních webových stránkách se dozvíte veškeré další informace, případně volejte na telefonní číslo 840 111 117. Údaje o nabídce konkrétních tarifů naleznete na http://www.fayn.cz/tarify/