Volání zdarma na mobil

Při pohledu na telefonní účet svého mobilního operátora asi každého občas napadne, zda by nešlo volat levněji. Asi tomu nebudete věřit, ale existuje i něco lepšího: volání zdarma. A to volání zdarma na mobil. Anebo i opačně volání zdarma z mobilu. Stačí si jen vybrat. Jak na to?

Volání zdarma na mobil – požadavky

K volání zdarma na mobil nebo z mobilu potřebujete dvě věci. Stačí kvalitní připojení k internetu a chytrý mobilní telefon, tzv. smartphone (mobilní telefony s operačním systémem Android, Symbian, BlackBerry, Windows Mobile atd. – Konkrétně např. Nokia N900, BlackBerry 9700, Samsung GT-S5230, LG GT540, HTC Desire HD, Apple iPhone ad.). Po jednoduché instalaci může každý využívat volání přes Internet zdarma (mezi dvěma mobily připojenými k internetu).

Jak to funguje? Jedná se o systém telefonování přes Internet s VoIP. Tato technologie umožňuje levné volání přenášením telefonního hovoru nikoli skrze telefonní dráty či mobilní sítě, nýbrž velmi levně či úplně zdarma přes síť Internet. Něco podobného znáte možná díky volání přes Skype. VoIP telefonie je však mnohem dál. Získáte vlastní oficiální telefonní číslo, mezi VoIP telefony (včetně mobilních) voláte zadarmo a ušetříte i na nízkých cenách za volání na běžné linky.

Internet je nyní prakticky v každém mobilu, takže můžete oficiálně volat zdarma z mobilu na mobil. Jde o moderní technologii, která vám může ušetřit stovky až tisíce za telefonní účty! Navíc většina smartphonů umí přijímat i bezdrátový Wi-Fi internetový signál, volat tak můžete přes místní sítě v kanceláři nebo doma. Pokud voláte na další mobil ve VoIP síti, voláte zcela zdarma!

Mobil je navíc natolik chytré zařízení, že nemusíte nic složitě nastavovat. Pokud jste připojeni k internetu, voláte přes VoIP, v opačném případě se využije vaše běžné telefonní číslo. Jelikož VoIP operátoři nabízejí i tarify bez paušálu, můžete na VoIP jen ušetřit!

Jak na volání zdarma na mobil

Máte chytrý mobil a kvalitní připojení k internetu (mobilní 3G či již výše zmíněná Wi-Fi)? Volání zdarma může ihned začít. Po instalaci aktivujete softwarového klienta, který zajistí, že telefonní hovory nebudou přenášeny skrze mobilní síť, a váš standardní mobilní operátor vám je vůbec nebude účtovat. Tyto hovory budou přenášeny právě skrze Internet a budou buď zcela zdarma či budou stát jen zlomek běžné ceny telefonního hovoru.

Volání zcela zdarma a zcela bez omezení je vám dostupné v rámci VoIP sítě, která dnes již představuje několik set tisíc telefonních čísel (ať už pevných nebo mobilních). Volání zdarma do sítí O2, Vodafone a T-mobile či volání zdarma na běžnou pevnou linku tedy dostupné není, nicméně i do těchto sítí zajistí telefonování přes Internet s VoIP naprosto bezkonkurenční ceny

To vše bez měsíčních paušálních poplatků. Za telefonování přes Internet zaplatíte pouze to, co skutečně provoláte. Žádné skryté poplatky neexistují.

Zaujalo vás levné volání přes Internet?

Předním českým poskytovatelem telefonování přes Internet je VoIP operátor FAYN. Více informací o jeho nabídce naleznete na webové prezentaci http://www.fayn.cz/tarify/.

nebo volejte na telefonní číslo 840 111 117 pro další podrobné informace a jakékoli dotazy.

Pro levné volání stačí chytrý mobilní telefon, připojení k internetu a navštívení https://www.fayn.cz. Jednodušší už to být nemůže. Volejte zdarma ještě dnes.