Ušetřete za volání

Volání zdarma na statisíce telefonních čísel a levné volání do všech sítí mobilních operátorů i na pevné linky. Zní to lákavě? To vše představuje telefonování přes Internet, neboli VoIP.Díky VoIP telefonii (alias volání přes Internet) můžete realizovat i na první pohled podezřelé heslo volání zdarma. Pokud si s kamarádem nebo ve vaší společnosti pořídíte více VoIP linek, voláte mezi nimi úplně zadarmo. Žádné spojovací poplatky, žádné paušály, žádné smlouvy na roky dopředu. V rámci sítě VoIP čísel (stovky tisíc čísel v ČR) pak voláte zcela zdarma a to bez jakýchkoli omezení.

Kromě toho ale můžete ušetřit i při volání na ostatní telefonní čísla. Levné volání na mobil nebo levné volání na pevnou linku není vůbec nereálné. Schválně se podívejte na svůj účet za telefon a zjistěte, kolik platíte za volání na mobil nebo pevné linky. A pak porovnejte tyto ceny například s nabídkou operátora FAYN.

Kolik můžete ušetřit?

Volání přes Internet nemá žádný háček. Jediné, co opravdu potřebujete, je (logicky) připojení k internetu. Není nutná ani dlouhodobá smlouva ani jiný specifický závazek. Stačí si pouze objednat službu a do několika dní můžete využívat levné volání nebo volání zdarma.

Telefonování přes Internet není záležitostí pouze domácnosti nebo kanceláře. V dnešní době rychlého mobilního internetu je možné volat zdarma i na mobil. Opět samozřejmě s využitím VoIP telefonie. Úspora se může v porovnání s běžnými tarify vyšplhat i na stovky korun měsíčně. Pro firemní zákazníky může jít až o tisíce korun měsíčně (obzvlášť pokud probíhá častá komunikace mezi jednotlivými kolegy).

Jak začít?

Že nejste technický talent a bylo by to na vás příliš složité? V žádném případě. Telefonování přes Internet je naprosto jednoduché a nepotřebujete k němu nic jiného, než VoIP telefonní přístroj a kvalitní připojení k internetu. Dokonce ani počítač vůbec nebudete potřebovat.

Předním českým operátorem pro telefonování přes Internet, je VoIP operátor FAYN. Více informací o jeho nabídce naleznete na webové prezentaci nebo volejte na telefonní číslo 840 111 117 pro další podrobné informace a jakékoli dotazy.

Na http://www.fayn.cz/tarify/ naleznete kompletní nabídku FAYNu pro levné volání a volání zdarma. Při nulovém měsíčním paušálu, kdy platíte jen to, co opravdu provoláte FAYN nabízí tyto sazby, které jsou v porovnání s konkurencí jednoznačně výhodné.

Takto nízké ceny jsou možné právě díky přenosu telefonního hovoru skrze síť Internet.

Telefonování přes Internet s VoIP je proto vhodné prakticky pro každého. Vysokorychlostní Internet je dnes již nedílnou součástí každé domácnosti i každé kanceláře. Levné volání přes Internet je jen dalším využitím připojení k internetu, nelze proto náklady na Internet považovat za součást nákladů na provozování VoIP telefonní linky.

Stačí si pořídit pouze VoIP telefon, připojit jej u vás doma či v práci k internetovému routeru a začít telefonovat. Anebo využít „chytrého“ mobilu (smartphone). Jednodušší už to být nemůže.