Volání zdarma na pevnou

Pevná linka a telefonování přes Internet

Přestože je dnes již pevná linka zdánlivě záležitostí minulého století, stále je používána ve spoustě firem i v domácnostech. Proto je rozhodně zajímavá informace, že i dnes je možné volání na pevnou linku zdarma.

Pevná linka je vázána na místo, nikoli na osobu, proto je snadněji využitelná např. pro firemní účely, kdy se jednotliví zaměstnanci na jednom telefonním čísle mohou střídat, aniž by si museli fyzicky předávat mobilní telefon. Z hlediska domácího užití pro pevnou linku hovoří fakt, že zdaleka ne každý má potřebu být 24 hodin denně k zastižení a pevná linka domů je přijatelnou alternativou zajišťující spojení s rodinou a přáteli, bez pocitu bytí neustále „na příjmu“.

Hlavním důvodem, proč lidé nejčastěji ruší pevnou linku, jsou finance. Zbytečné měsíční poplatky a nepříliš příznivé ceny za volání v konečném součtu nepředstavují levné volání.

Volání zdarma na pevnou existuje

Klasická telefonní linka ale není v internetové době jedinou možností. Mnohem levnější alternativou je volání přes internet. Vás jako uživatele přitom nemusí způsob přenosu zajímat. Volání přes Internet prostřednictvím VoIP nabízí totiž stejný uživatelský komfort jako pevná linka a přitom mnohem výhodnější ceny volání!

VoIP lze provozovat kdekoli, kde je dostupné kvalitní připojení k internetu. Nejde přitom o žádnou experimentální technologii. V ČR jsou v současnosti v provozu už stovky tisíc VoIP linek. A na všechny tyto linky můžete volat zdarma!

Kam lze volat a za kolik?

Pomocí VoIP linky se dovoláte kamkoli. Do sítí mobilních operátorů, na pevné linky a pochopitelně i na další VoIP telefonní linky. Ceny volání jsou přitom velice nízké a na mnohé (VoIP) pevné linky voláte zcela zdarma!

Vše je bez jakýchkoli skrytých poplatků. Po jednoduchém zřízení VoIP linky se vám otevře možnost volání zdarma přes Internet na stovky tisíc čísel v České republice, bez jakéhokoli časového omezení. Můžete si tak zjednodušit volání v kanceláři nebo se neomezeně dlouhobavit se svými přáteli nebo příbuznými.

Kromě toho ušetříte při volání na další pevné linky nebo mobilní telefonyCeny VoIP telefonie jsou totiž nižší než u běžných operátorů.

To vše bez jakéhokoli pevného měsíčního paušálu. Platíte pouze to, co provoláte.

Jak na to? Získejte telefon zdarma!

Provozování internetové telefonie je velice jednoduché a není k němu zapotřebí žádných hlubších technických znalostí. Dokonce ani nevyžaduje zapnutý počítač. Přístroj VoIP linky se chová úplně stejně jako telefonní přístroj klasické pevné linky, kterou všichni známe.

Vše, co potřebujete, je připojení k internetu a speciální VoIP telefonní přístroj. Více informací o nabídce konkrétních telefonů naleznete na stránkách VoIP operátora FAYN. Telefony lze zakoupit buďto za nižší cenu, odpovídající reálné pořizovací ceně nebo lze získat i telefon zdarma. Prakticky to funguje tak, že za vybraný telefon zaplatíte vyšší částku, nicméně CELÁ tato částka je posléze užita na platbu vašich účtů za volání. Provolat tak můžete veškeré peníze, které jste zaplatili za pořízení telefonu.

Pokud doma již máte standardní telefonní přístroj, na který jste zvyklý, nemusíte si kvůli VoIP lince pořizovat nový telefon. Stačí si zakoupit místo VoIP telefonu pouze speciální VoIP bránu, prostřednictvím které lze používat k internetové telefonii klasický telefon a která jeho signál dále zpracovává pro internetový hovor. Jednodušší už to být nemůže.

Kde tuto službu objednat?

Předním poskytovatelem internetové telefonie v ČR je operátor FAYN. Na oficiálních webových stránkách se dozvíte veškeré další informace. Údaje o nabídce konkrétních tarifů naleznete na https://www.fayn.cz/tarify/.